Orange: nawet 1000 zł za podpisaną umowę

Orange: nawet 1000 zł za podpisanie umowy (fot.: Orange)
Orange: nawet 1000 zł za podpisanie umowy (fot.: Orange)
Kira Czarczyńska

15.08.2012 08:00, aktual.: 15.08.2012 10:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowi klienci sieci Orange będą mogli teraz wybrać, czy podpisując umowę, wolą dostać smartfona czy kartę na zakupy w sieciach Saturn lub Media Markt. W ofercie Karta na zakupy od Orange można otrzymać nawet 1000 zł do wydania na dowolne produkty w tych sklepach.

Wybrany telefon do podpisywanej umowy czy karta pozwalająca na dowolne zakupy? Klienci Orange, którzy dopiero zamierzają podpisać (lub przedłużyć) umowę, będą mogli wybrać jedną z tych opcji. Pomysł działa identycznie jak z wyborem telefonu do danej oferty - ale zamiast płacić za smartfona np. 1 zł, za taką samą kwotę dostaną kartę na zakupy i będą mogli wydać pieniądze na co zechcą, np. na akcesoria.

Dostępne są karty za 250 zł, 500 zł oraz 1000 zł - zapłacić można nimi w jednej z sieci: Saturn lub Media Markt. Oczywiście, to osoba podpisująca umowę wybiera, której sieci kartę chce otrzymać.

Zużyć gotówkę na karcie można na dowolne produkty - przy czym:

  • jeśli kupujemy za mniejszą kwotę niż dostępna, pozostałe środki możemy wykorzystać na kolejne zakupy;
  • jeżeli chcemy kupić coś za wyższą kwotę, różnicę można dopłacić gotówką, kartą płatniczą lub inną kartą na zakupy.

Przy odrobinie szczęścia może się nawet okazać, że używając karty, da się kupić ten sam model telefonu, jaki chcieliśmy wziąć wraz z umową - i jeszcze na nim zaoszczędzić... Jeśli natomiast faktycznie kolejny smartfon nie jest nam do niczego potrzebny, swobodnie można nabyć jakiekolwiek inne urządzenie i spożytkować tym samym swoje pieniądze o wiele lepiej niż przy standardowym podpisywaniu umowy i odbieraniu zbędnego telefonu.

Ważność karty jest taka sama jak czas trwania umowy. Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci Delfina, Pelikana, Pantery (abonament lub mix), Orange Free, Zetafona i użytkownicy ofert biznesowych.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)