Xiaomi Redmi K30: wyciekły zdjęcia tyłu. Nie wygląda to najlepiej

Xiaomi Redmi K30: wyciekły zdjęcia tyłu. Nie wygląda to najlepiej

źródło: Xiaomishka
źródło: Xiaomishka
Patryk Korzeniecki
03.12.2019 09:11, aktualizacja: 03.12.2019 10:13

Xiaomi Redmi K30 ma być pierwszym telefonem od Xiaomi z 5G. Znane są kolejne informacje na temat wyglądu smartfonu.

Xiaomi Redmi K30 zapowiadany jest jako pierwszy telefon od Redmi z obsługą sieci 5G. Prawdopodobnie będziemy mieli do czynienia z podłużnym otworem w ekranie. Przez wiele osób jest to określane jako regres - w pełni się z tym zgadzam.

Niestety, producent ma zastosować podobne kształty z tyłu.

Xiaomi Redmi K30: owal z przodu, owal z tyłu

Xiaomi Redmi K30 ma mieć wszystkie aparaty ulokowane w pionie. Według przecieków z Weibo Xiaomi planuje wpisać je w okrąg ulokowany w górnej części obudowy. Według tych doniesień lampa błyskowa ma zostać umieszczona pod nim.

Z tego co do tej pory wiadomo, producent planuje zastosować sensor 64 MP z 12 MP aparatem szerokokątnym i 8 MP z teleobiektywem. Moduł fotograficzny ma zostać uzupełniony o dodatkowy sensor wykrywający głębię.

Obraz
© weibo.cn

Moim zdaniem moduł aparatu Xiaomi Redmi K30 z przecieków nie wygląda najlepiej. Kojarzy mi się trochę z hełmem cyborga z poziomym przyciemnionym szkłem, coś a'la Daft Punk. Wiadomo, każdy ma inny gust, jednak uważam, że poprzedni model wyglądał pod tym względem o niebo lepiej. Ciekaw jestem jednak Waszej opinii - jest tutaj spore pole do dyskusji.

Xiaomi Redmi K30 ma wystąpić w dwóch wersjach: 4G i 5G. Pierwsza z nich planowana jest dla krajów, które planują poczekać z konstrukcją sieci 5G.

Dla mieszkańców Chin przewidziano loterię, w której mogą wygrać egzemplarz podpisany przez samego Wanga Yibo, znanego chińskiego aktora. Został on twarzą tego modelu i widać go na zdjęciach marketingowych promujących Xiaomi Redmi K30.

Xiaomi stawia na 5G

Obraz
© weibo.cn

To nie koniec wieści. Lin Bin, współzałożyciel Xiaomi zapowiedział na portalu społecznościowym Weibo, że począwszy od Xiaomi Redmi K30 wszystkie telefony firmy będą oferowały 5G NSA / SA.

Wiemy, że Xiaomi Redmi K30 ma mieć premierę 10 grudnia. Według dotychczasowych informacji ma oferować procesor Snapdragon serii 7, baterię 4500 mAh i ekran będący w stanie odświeżać obraz z częstotliwością 120 Hz.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)