Samsung Galaxy Fold: na datę wejście do sprzedaży jeszcze poczekamy [#wSkrócie]

Samsung Galaxy Fold: na datę wejście do sprzedaży jeszcze poczekamy [#wSkrócie]

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold
Mateusz Żołyniak
28.05.2019 15:20, aktualizacja: 28.05.2019 17:20

Koreańskie media wskazują, że użytkownicy zainteresowani składanym Galaxy Foldem muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

Agencja Yonhapnews donosi, że data wejścia do sprzedaży modelu Galaxy Fold zostanie ujawniona najwcześniej dopiero za kilka tygodni. Samsung miał nie podjąć jeszcze finalnej decyzji, ale już wiadome ma być, że firmie nie uda się wprowadzić urządzenia do sprzedaży w czerwcu.

Takie był pierwotny plan giganta, ale przedstawiciele firmy ujawnić miał, że dopracowanie składanej konstrukcji zajmuje dłużej niż oczekiwano. Nie pomagać ma również konieczność ponownej certyfikacji, jaką przejść musi Galaxy Fold przed wprowadzeniem na poszczególne rynki.

Koreańskie źródło wskazuje, że smartfon ostatecznie może trafić na rynek w lipcu, ale na ujawnienie szczegółów dotyczących data trzeba jeszcze poczekać. Sporo później niż zapowiadano na prezentacji.

Przypomnę, że Galaxy Fold na rynek miał trafić pod koniec kwietnia lub na początku maja (w zależności od regionu), ale problemy z wytrzymałością składanego panelu zmusiły firmę do przesunięcia debiutu jednej z najbardziej oczekiwanych nowości 2019 roku.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)