Nie, Samsung nie wyłączy zdalnie twojego Galaxy Note'a 7

Nie, Samsung nie wyłączy zdalnie twojego Galaxy Note'a 7

Nie, Samsung nie wyłączy zdalnie twojego Galaxy Note'a 7
Miron Nurski
12.09.2016 12:21, aktualizacja: 12.09.2016 14:21

Jak już zapewne wiecie, ze względu na wadę produkcyjną Galaxy Note'a 7, Samsung postanowił wymienić wszystkie sprzedane dotychczas egzemplarze na nowe. Co ze smartfonami, które nie zostaną wymienione przed końcem miesiąca? Jeśli chodzi o Polskę - nic.

Jeden z użytkowników reddita podzielił się z internautami informacją, jakoby po 30 września Samsung planował dezaktywować smartfony, które nie zostaną oddane na czas. Plotka ta błyskawicznie obiegła świat.

Jak jednak udało mi się dowiedzieć - taka akcja, owszem, zostanie przeprowadzona, ale tylko we francuskim Orange. Jest to wyłącznie decyzja tego operatora, nie Samsunga. Póki co podobne działania nie są planowane w innych częściach świata.

Nie oznacza to oczywiście, że wymianę smartfona można sobie odpuścić. Ryzyko samozapłonu jest niewielkie, ale jednak istnieje. Skoro Samsung oferuje konsumentom możliwość wymiany Note'a 7 na egzemplarz wolny od wady produkcyjnej, lepiej z niej skorzystać. Jak to zrobić? O szczegółach na temat programu wymiany Galaxy Note'ów 7 w Polsce pisałem w osobnym wpisie.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)