Samsung Galaxy S11 już w lutym? Wycieka prawdopodobna data premiery

Samsung Galaxy S11 już w lutym? Wycieka prawdopodobna data premiery11.12.2019 10:36
Samsung Galaxy S11 ma nawiązywać wizualnie do Galaxy Note'a 10
Samsung Galaxy S11 ma nawiązywać wizualnie do Galaxy Note'a 10

Odkładacie pieniądze na Galaxy S11 do świnki skarbonki? Prawdopodobnie znany jest już dzień, w którym będziecie mogli je rozbić.

Według dotychczasowych przecieków, Galaxy S11 ma zadebiutować w przynajmniej trzech wersjach, obejmujących tańszy model S11e oraz topowy S11+.

Samsung Galaxy S11: data premiery

Ice universe - znany z niezbyt szczegółowych, ale często trafnych przecieków na temat Samsunga - twierdzi, że seria Galaxy S11 może ujrzeć światło dzienne 18 lutego 2020.

Samsung na razie tych doniesień nie potwierdza, ale brzmią one wiarygodnie. Firma ma w zwyczaju prezentować swoje flagowce ok. tydzień przed targami MWC, które w przyszłym roku wypadają 24 lutego. Dzięki temu sztandarowy model nie współdzieli dnia premiery z toną innych smartfonów, a jednocześnie Samsung ma coś świeżego do pokazania szerszej publiczności na wydarzeniu, na które zjeżdżają się media z całego świata.

Tego samego dnia może się pojawić nowy samsung ze składanym ekranem

Kolejny składak Samsunga nie ma być bezpośrednim następcą Galaxy Folda, lecz przystępniejszym cenowo modelem z ekranem składanym pionowo. Podobnym do Motoroli razr.

Kiedy Galaxy S11 trafi do klientów?

Galaxy S10 został zaprezentowany 20 lutego, a jego przedsprzedaż ruszyła tego samego dnia. Pierwsi klienci w Polsce otrzymali ten telefon 8 marca.

Jeśli data 18 lutego w kontekście Galaxy S11 jest prawdziwa, można oczekiwać, że regularna sprzedaż rozpocznie się na początku marca.

Tak ma wyglądać Galaxy S11
Źródło zdjęć: © twitter.com/OnLeaks / 91mobiles.com
Tak ma wyglądać Galaxy S11

A jest na co czekać, bo według dotychczasowych przecieków Galaxy S11 ma mieć 108-megapikselowy aparat o imponujących możliwościach czy ultrapłynny ekran 120 Hz.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)