Turystom odwiedzającym Koreę Południową Samsung oferuje Galaxy Note'a 5 z pakietem danych

Turystom odwiedzającym Koreę Południową Samsung oferuje Galaxy Note'a 5 z pakietem danych

Samsung Note 5
Samsung Note 5
Źródło zdjęć: © Samsung
Konrad Błaszak
01.02.2016 09:31, aktualizacja: 01.02.2016 14:25

Jeśli lecieliście kiedyś do Azji to wiecie, że pierwsze podłączenie się do Sieci może być tam problematyczne. Samsung ma zamiar to ułatwić, oferując turystom Note'a 5.

Kilka razy byłem w Azji i zawsze po wylądowaniu miałem problemy z podłączeniem się do Sieci. Często jest ona dostępna na lotniskach, ale trzeba się zalogować lokalnym numerem telefonu, którego oczywiście nie miałem. Samsung poinformował o specjalnym programie dla turystów zagranicznych, który może nieco ułatwić pierwszą wizytę.

Osoby, które przylecą do Korei (tylko port lotniczy Seul-Incheon) mogą skorzystać z oferty przygotowanej przez największego producenta smartfonów na świecie. Samsung oferuje turystom model Galaxy Note 5 na maksymalnie 5 dni. Dodatkowo operator SK Telecom dołoży do każdego urządzenia 1 GB internetu dziennie, co spokojnie powinno wystarczyć na te kilka pierwszych dni. Jest to część projektu "Enjoy Mobile Korea" organizowanego przez koreańską organizacją turystyczną. Samsung udostępni nawet 250 telefonów tygodniowo i około 12 tysięcy urządzeń rocznie.

Zapisać się do tego programu będzie można na stronie kto.visitkorea.or.kr, ale w chwili pisania tekstu nie było to jeszcze możliwe.

I niech ktoś mi powie, że Samsung nie umie promować swoich produktów

Wspomniana wyżej organizacja oferuje aplikacje "Odwiedź Koreę", która dostępna jest w wielu językach, ale potrzebny jest do niej smartfon. Nie każdy turysta od razu kupi lokalnę kartę, więc pojawia się Samsung. Nie dość, że oferuje on topowy sprzęt do kilkudniowych testów, to jeszcze można na nim korzystać z sieci, a przy okazji promowana jest Korea. Nie ma tutaj przegranej strony, ponieważ zapewne wszystkie smartfony są ubezpieczone i nawet w przypadku zniszczenia, Koreańczycy nic na tym nie tracą.

Źródło: Samsung via phonearena.com

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)