T-Mobile ma nową ofertę. Spłacasz smartfon w nietypowy sposób

T‑Mobile ma nową ofertę. Spłacasz smartfon w nietypowy sposób

Smartfon
Smartfon
Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Oskar Ziomek
03.12.2022 14:57

T-Mobile wprowadza do oferty nową opcję dla osób, które interesuje umowa na doładowania i nowe telefony. Operator podaje, że smartfon można tu spłacać w dowolnym tempie, wykorzystując do tego środki właśnie z doładowania. Ma to być oferta dla tych, którzy nie lubią sztywnych terminów.

O szczegółach nowej oferty T-Mobile można przeczytać w komunikacie prasowym. Operator podaje, że została przygotowana w oparciu o dotychczasową ofertę na kartę za 35 złotych miesięcznie. Nowe zobowiązanie składa się z dwóch części: kwoty 35 złotych w całości przeznaczonej na usługi oraz dodatkowej opłaty za telefon. Zależnie od wybranego modelu może wynosić od 5 do 35 złotych.

T-Mobile podkreśla, że umowa obejmuje 24 doładowania stałą kwotą, ale nie istnieje żaden konkretny harmonogram rat. Klient ma więc możliwość spłaty urządzenia wcześniej, jeśli pozyska więcej środków, których się nie spodziewał. Zamiast telefonu można też wybrać inne urządzenie. W ofercie są m.in. smartwatche oraz akcesoria. T-Mobile podaje za przykład ofertę ze smartfonem T Phone 5G, który przy zobowiązaniu miesięcznym 70 złotych można dostać w tej ofercie już za 199 złotych na start.

Nowa oferta T-Mobile to nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 40 GB internetu 5G miesięcznie. Dodatkowo przygotowano bonusy, w tym "Rok internetu za darmo". Klient otrzyma łącznie 1200 GB w 12 pakietach po 100 GB przez 365 dni. Pakiety kumulują się, a klient może je wykorzystać do końca umowy terminowej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Operator przypomina także w kontekście zbliżających się świąt o dostępnych w sprzedaży zestawach Happy BOX kierowanych do najmłodszych. Oprócz smartfonów są tu w zestawie gadżety nawiązujące do działalności Neli Małej Reporterki, która mimo młodego wieku wyjątkowo aktywnie zwiedza świat.

Oskar Ziomek, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)