Tydzień w krzywym zwierciadle: kopia kopii jeszcze innej kopii i dwa nieszczęścia HTC

Tydzień w krzywym zwierciadle: kopia kopii jeszcze innej kopii i dwa nieszczęścia HTC
Miron Nurski

02.08.2014 23:12, aktual.: 03.08.2014 16:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Główny bohater "Podziemnego kręgu" zwykł mawiać, że "wszystko jest kopią kopii z kopii". Najwidoczniej słowa te zainspirowały twórców Oculus Rifta.

Pamiętacie jeszcze gadżet vrAse, którego twórcy zorientowali się, że w goglach wirtualnej rzeczywistości rolę ekranu może pełnić chociażby Galaxy Note? Pomysł ten postanowił skopiować Oculus, który do nowej wersji swoich gogli pakuje wyświetlacze żywcem wyciągnięte z phabletu Samsunga (mamy lato, pozostała część smartfona rozpływa się na słońcu, a szkoda wyrzucać dobre ekrany). Druga generacja Oculis Rifta jest zatem kopią vrAse'a, który jest kopią pierwszej generacji Oculus Rifta.

Ekran gogli Oculus Rift DK2
Ekran gogli Oculus Rift DK2© phonearena.com

Ostatnio świat obiegła informacja, że producent smartfona OnePlus One przygotowuje inteligentny zegarek. Możemy oczekiwać, że akcesorium odziedziczy wszystkie cechy po telefonie, więc najpewniej będzie się cechować wyśrubowaną specyfikacją, bardzo dobrym wykonaniem, świetnym designem i bardzo niską ceną, a jego jedyną wadą będzie to, że nie będzie można go nigdzie kupić.

OnePlus OneWatch
OnePlus OneWatch© bgr.com

Swoją drogą OnePlus One zaliczył już sporo przesunięć rynkowej premiery. Miejmy nadzieję, że problemy pracowników firmy z postrzeganiem czasu nie wynikają z faktu, iż korzystają już oni ze swojego zegarka...

Mówi się, że nieszczęścia chodzą parami. Zasada ta nie dotyczy jednak modelu HTC One (M8), bo jedynym nieszczęściem jego użytkowników jest kiepski aparat. Tajwańczycy w pocie czoła pracują już jednak nad drugą niedoskonałością - niewielką liczbą dostępnych aplikacji. Wkrótce na rynku zadebiutować ma bowiem wariant One'a pracujący pod kontrolą Windows Phone'a.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)