#wSkrócie: produkcja iPhone'a X opóźniona, problemy z Apple Watch Series 3 i LG V30 w częściach

#wSkrócie: produkcja iPhone'a X opóźniona, problemy z Apple Watch Series 3 i LG V30 w częściach

Apple iPhone X z funkcją Face ID
Apple iPhone X z funkcją Face ID
Mateusz Żołyniak
21.09.2017 18:12, aktualizacja: 22.09.2017 15:59
  1. Produkcja iPhone'a X nie wystartowała?

Serwis Barron's przytoczył bardzo ciekawy raport Christopher Caso, na co uwagę zwrócił m.in. CNET. Analityk z firmy Raymond James wskazuje, że produkcja topowego iPhone'a X mogła się jeszcze nie rozpocząć - Apple ma podobno opóźnienia, przez które proces ruszy dopiero w połowie października. Biorąc pod uwagę, że sprzęt na rynek trafić ma 3 listopada, można więc spodziewać się, że pierwsze dostawy iPhone'ów X będą bardzo ograniczone ilościowo.

  1. Wszystkie iPhone wkrótce z Face ID

Ming-Chi Kuo z firmy KGI Securities odniósł się z kolei do przyszłorocznych iPhone'ów, na co uwagę zwraca 9to5mac. Znany analityk twierdzi, że wszystkie przyszłoroczne smartfony zostaną wyposażone w skner twarzy Face ID. Nie oznacza to jednak, że firma zrezygnuje z Touch ID - czytnik linii papilarnych ma zostać ukryty pod ekranem. Ming-Chi wskazuje przy tym, że Apple ma wyłożyć sporo na rozwój Face ID, a system ten może wyprzeć w przyszłości Touch ID.

  1. Problemy z siecią w Apple Watch Series 3
Apple Watch Series 3
Apple Watch Series 3

The Verge donosi o problemach, z jakimi mogą spotkać się użytkownicy nowego Apple Watcha z modemem LTE. Okazuje się, że zalogowanie do nieautoryzowanej sieci Wi-Fi sprawia, że użytkownicy nie mogą korzystać z sieci komórkowej. Apple podobno bada problem i ma przygotować wkrótce stosowną łatkę, która zostanie wprowadzona w najbliższej aktualizacji oprogramowania.

  1. Xiaomi stawia na standard Qi

Xiaomi dołączyło do Samsunga, LG czy Apple'a, a więc producentów wspierających standard bezprzewodowego ładowania Qi. Jasno potwierdza to wniosek dostępny na stronie Wireless Power Consortium (odpowiada za rozwój rozwiązania). Bardzo prawdopodobne jest więc to, że przyszłoroczny flagowiec Xiaomi (Mi 7) będzie obsługiwał funkcję bezprzewodowego ładowania.

  1. Moto X4 ze "stockowym" Androidem

Google zapowiedział oficjalnie nową wersję - zaprezentowanego na targach IFA 2017 - modelu Moto X4, która trafi do oferty jego sieci Fi. Wariant ten od zwykłej wersji odróżnia się oprogramowaniem. To produkt z rodziny Android One -

ma "stockowe" wydanie systemu Google'a, za którego aktualizacje odpowiadać będzie gigant z Mountain View.

Motorola Moto X4 w wersji Android One
Motorola Moto X4 w wersji Android One

Nowa edycja Motoroli Moto X4 dostępna będzie na rynku amerykańskim.

  1. BlackBerry Krypton na pierwszych zdjęciach

Serwis CrackBerry opublikował zamieszczone na BBM Channels zdjęcie nowego smartfona BlackBerry o nazwie kodowej "Krypton". Na fotce uchwycony jest fragment tylnego panelu urządzenia - widoczny jest moduł aparatu z pojedynczym obiektywem i charakterystyczny wzór, z którego znane są modele z jeżynką na obudowie. Więcej na temat modelu dowiecie się z tego wpisu.

Tak ma wyglądać BlackBerry Krypton, a przynajmniej fragment jego tylnego panelu
Tak ma wyglądać BlackBerry Krypton, a przynajmniej fragment jego tylnego panelu© BBM Channels/Crackberry
  1. LG V30 rozebrany na części

Jeżeli jesteście ciekawi jak LG V30 wygląda po rozłożeniu na części i jak prezentują się poszczególne podzespoły, to warto zapoznać się z materiałem przygotowanym przez autora kanału JerryRigEverything.

LG V30 Teardown - Best Cell Phone Camera Hardware Ever?!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)