#wSkrócie: Xiaomi AmazFit oficjalnie oraz iPhone 6s z edycją filmów 4K

#wSkrócie: Xiaomi AmazFit oficjalnie oraz iPhone 6s z edycją filmów 4K

Xiaomi AmazFit
Xiaomi AmazFit
Miron Nurski
17.09.2015 16:40, aktualizacja: 17.09.2015 19:32

Phil Schiller z Apple'a odpowiada, czy funkcja 3D Touch będzie działać po nałożeniu folii na ekran iPhone'a 6s. Tymczasem Xiaomi wprowadza do swojej oferty nowy, interesujący produkt.

 1. Xiaomi AmazFit oficjalnie. Nowa opaska Chińczyków ma wbudowany krokomierz, pulsometr, moduł Bluetooth 4.0 i baterię 15 mAh, która ma zapewnić do 10 dni pracy na jednym ładowaniu. To wszystko zamknięte w wodo- i pyłoszczelnej obudowie (IP68). Raczej nie jest to bezpośredni następca opaski Mi Band, ale przedstawiciel nowej, bardziej stylowej i damskiej linii. Androidheadlines informuje, że w Chinach sprzedaż tego akcesorium ruszy w połowie października, a jego cena tego to 299 juanów, czyli równowartość 170 zł.
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
[1/5]
 1. Render Honora 7 Plus. Przygotowany przez Steve'a Hemmerstoffera render bazuje na pliku CAD, do którego dostęp mają producenci akcesoriów. Nieco więcej o tym ciekawym smartfonie możecie poczytać tutaj.

Huawei's Honor 7 Plus

 1. watchOS 2 dla Apple Watcha opóźniony. Aktualizacja miała zostać wypuszczona wczoraj razem z iOS-em 9, ale - jak donosi TechCrunch - Apple odkrył błąd w oprogramowaniu, a jego załatanie zajmie więcej czasu niż oczekiwano. Nowa wersja oprogramowania ma jednak trafić do użytkowników "niedługo".
 1. iMovie na iOS pozwala teraz na edycję i montaż filmów 4K. Nowa funkcja zaktualizowanej właśnie aplikacji z oczywistych względów wymaga sporej mocy obliczeniowej, dlatego skorzystają z niej wyłącznie użytkownicy iPhone'ów 6s i 6s Plus oraz iPada Pro. Podczas prezentacji nowości Apple chwalił się jedynie, że na edycję filmów 4K pozwoli iPad Pro, ale obecność tej funkcji w iPhone'ach to spora niespodzianka. Darmowy program iMovie w wersji 2.2 dostępny jest już w App Storze.
iMovie
iMovie
 1. Czy 3D Touch będzie działać po naklejeniu folii na ekran iPhone'a 6s? Jak zapewne wiecie, jednym z najważniejszych ficzerów nowych iPhone'ów jest ekran rozpoznający siłę nacisku. Serwis 3D Techtronics postanowił zapytać Phila Schillera, nie popularne osłony wyświetlaczy nie wpłyną negatywnie na działanie tej funkcji. Schiller zapewnił że nie, o ile folia wpisuje się w narzucone przez Apple'a wytyczne. Jej grubość nie może zatem przekroczyć 0,3 mm, musi dobrze przewodzić prąd, a po założeniu między folią a ekranem nie mogą się znajdować pęcherze powietrza.
 1. Nowa reklama Mate'a S. Huawei skupia się na promowaniu funkcji Knuckle Sense, dzięki której ekran rozpoznaje, czy dotykany jest opuszką palca czy knykciem.
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)