Komórkomania.TV: Samsung Galaxy S III - (nasz) hands-on

Samsung Galaxy S III - (nasz) hands on
Samsung Galaxy S III - (nasz) hands on
Mateusz Żołyniak

21.05.2012 20:00, aktual.: 21.05.2012 22:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mieliśmy ostatnio okazję wybrać się z kamerą do siedziby Samsung Polska, gdzie nagraliśmy dla Was hands-on z Galaxy S III. Zobaczcie, jak prezentuje się nowy okręt flagowy południowokoreańskiej firmy.

Mieliśmy ostatnio okazję wybrać się z kamerą do siedziby Samsung Polska, gdzie nagraliśmy dla Was hands-on z Galaxy S III. Zobaczcie, jak prezentuje się nowy okręt flagowy południowokoreańskiej firmy.

W materiale zaprezentowany jest egzemplarz bez finalnej wersji oprogramowania. Działało ono dobrze, ale z oceną wolę się wstrzymać do czasu, aż do redakcji trafi model sprzedażowy. Zobaczcie sam telefon oraz nowy TouchWiz Nature UX w akcji.

Samsung Galaxy S III - hands-on PL (Komórkomania.TV)

O swoich wrażeniach z korzystania z Galaxy S III pisałem tuż po prezentacji w Londynie, a kolejne chwile spędzone z telefonem utwierdzają mnie w przekonaniu, że jest to najlepszy Android na rynku. Więcej o nowych funkcjach będę mógł powiedzieć, gdy smartfon trafi w moje ręce. Teraz wspomnę jedynie o kilku ważnych rzeczach.

Tylna klapka jest wykonana z plastiku, który przypomina ten zastosowany w Galaxy S II. Można go śmiało zginać, a całość nie pęknie. Różnicą jest jednak pokrycie wierzchu klapki tworzywem Hyperglaze, dzięki któremu obudowa jest odporna na porysowania. Wcześniej plotkowano, że obudowa może być zrobiona z ceramiki. Jeżeli została ona użyta, może znajdować się na przednim panelu pod szkłem Gorilla Glass. Telefon jest bardzo lekki, a wygląd to, wiadomo, kwestia gustu.

Wersja oprogramowania telefonu, który udostępnił nam Samsung Polska, działała dobrze i widać, że wydajność Galaxy S III będzie bardzo wysoka. Nie ma mowy o lagach czy przycięciach, nawet gdy w tle odtwarzane jest wideo (Pop up Play). Niestety, ze względu na brak zainstalowanych wymagających gier nie mogłem sprawdzić, jak telefon radzi sobie pod obciążeniem i czy nowy układ się grzeje. Do dyspozycji użytkownika oddano 740 MB pamięci, z czego po odpaleniu większości programów zostało jeszcze 140 MB. Więcej dowiecie z materiału filmowego powyżej.

Mam dla Was jeszcze wywiad z Jakubem Jaroszewskim (Senior Trainer w Samsung Polska) dotyczący dostępności smartfona i najważniejszych nowości:

Komórkomania.TV: Jakub Jaroszewski o Galaxy S III

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)