Moto Z Play na horyzoncie. Moduły Moto Mods także dla tańszych modeli?

Moto Z Play na horyzoncie. Moduły Moto Mods także dla tańszych modeli?

Moto Z
Moto Z
Miron Nurski
17.06.2016 17:10, aktualizacja: 17.06.2016 19:10

Czyżby rodzina Moto Z miała zostać wkrótce rozszerzona o kolejny model?

W benchmarku Geekbench 3 przetestowano model o kodowym oznaczeniu "motorola XT1635-01". Wiadomo, że testowy egzemplarz napędzany jest przez średniopółkowy układ Snapdragon 625 oraz 3 GB pamięci RAM.

Jako że jest to urządzenie słabsze od Moto Z, ale lepsze od Moto G4, spekuluje się że chodzi o model Moto Z Play. Lenovo lubi bowiem wypuszczać uboższe wersje swoich urządzeń z linii Moto (patrz Moto X Play i Moto G4 Play).

Warto odnotować, że już kilka dni temu osoby stojące za stroną hellomotoHK, które wcześniej przedpremierowo publikowały zdjęcia Moto Z, donosiły, że Lenovo szykuje także wariant Play wraz z modułami Pro Camera Mod oraz Adventure Mod.

hellomotoHK
hellomotoHK

Jeśli wierzyć dotychczasowym przeciekom, możemy się spodziewać czegoś takiego:

Na razie nie są znane ceny żadnego modelu z linii Moto Z, ale bankowo Play - o ile faktycznie się pojawi - będzie najtańszy. Istnieje spora szansa na to, że będzie kosztował znacznie mniej niż 2000 zł, więc jeśli komuś nie zależy na wyśrubowanej specyfikacji, a interesują go akcesoria Moto Mods, ma na co czekać. Szkoda tylko, że same moduły są tak drogie...

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)