Nie chcesz od razu płacić za iPhone’a? Teraz możesz wziąć go w leasing

BNP Paribas wprowadza usługę leasingu iPhone'a.
BNP Paribas wprowadza usługę leasingu iPhone'a.
Źródło zdjęć: © David Švihovec / Unsplash
Konrad Siwik

05.10.2021 14:12, aktual.: 06.03.2024 22:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Produkty Apple'a mają to do siebie, że trzeba za nie zapłacić małą fortunę. Bank BNP Paribas wprowadza opcję, która spodoba się wszystkim, którzy nie chcą wydawać od razu miesięcznej pensji na nowego iPhone’a. Urządzenia będzie można wziąć w leasing.

Bank BNP Paribas wprowadza nową usługę "Wynajem – korzystny dla Ciebie i innych". Jest to oferta leasingu skierowana zarówno do właścicieli firm, jak i do klientów detalicznych. W pierwszej kolejności dotyczy ona produktów Apple, jednak w przyszłości może ona objąć również innych producentów.

– Nie trzeba posiadać, żeby korzystać – to widoczny trend wśród konsumentów. Wychodzimy mu naprzeciw, a jednocześnie promujemy ekologiczne gospodarowanie sprzętem elektronicznym. W ramach strategii Banku BNP Paribas dbamy, żeby poprzez nasze działania przyczyniać się do realizacji wyznaczonych przez ONZ Celów Zrównoważonego Rozwoju. Jednym z nich jest odpowiedzialna konsumpcja i produkcja – tłumaczy Krzysztof Wojciechowski, dyrektor Departamentu Nowych Modeli Biznesowych i Innowacji PF w Banku BNP Paribas.

Klienci będą mogli zdecydować się na wynajem IPhone’a na okres 24 lub 30 miesięcy. Urządzenie jest objęte pakietem ubezpieczeń od pierwszego dnia trwania umowy. W jego skład wchodzą m.in. ubezpieczenie od uszkodzenia, awarii, czy kradzieży.

– W centrum naszej uwagi jest Klient, któremu dostarczamy kompleksową usługę używania smartfona oraz pełne wsparcie na wypadek wszelkich okoliczności i przygód, jakie przytrafiają się nam w trakcie korzystania z urządzeń – dodaje Katarzyna Suchodolska, Członkini Zarządu spółki BNP Paribas Group Service Center S.A.

Co więcej, BNP Paribas umożliwia również wymianę sprzętu na nowy w trakcie trwania umowy oraz jego wykupienie po wygaśnięciu wynajmu. Natomiast jeśli użytkownik nie będzie zainteresowany zakupem iPhone’a, zostanie on odnowiony i uzyska nowe życie. To świetny ruch zważywszy na ogrom elektroodpadów, które zalegają nie tylko w naszych szufladach, ale przede wszystkim na wysypiskach.

Bank BNP Paribas jako pierwszy w Polsce proponuje tego typu rozwiązanie dla klientów indywidualnych. Usługa jest już dostępna w stacjonarnych salonach iSpot. Natomiast obciążenie budżetu Klienta za cały pakiet usług jest niższe niż cena detaliczna wybranego urządzenia.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)