#wSkrócie: zdjęcie OnePlusa 5T oraz porównanie szybkości Pixela 2 XL, Galaxy Note'a 8 i OnePlusa 5

#wSkrócie: zdjęcie OnePlusa 5T oraz porównanie szybkości Pixela 2 XL, Galaxy Note'a 8 i OnePlusa 5

#wSkrócie: zdjęcie OnePlusa 5T oraz porównanie szybkości Pixela 2 XL, Galaxy Note'a 8 i OnePlusa 5
Mateusz Żołyniak
30.10.2017 17:48, aktualizacja: 30.10.2017 18:48
  1. Zdjęcie OnePlusa 5T

Evan Blass zamieścił na Twitterze fragment zdjęcia prasowego OnePlusa 5T, na którym przedstawiono górną część przedniego panelu urządzenia. Potwierdza ono, że sprzęt będzie miał ekran z małymi ramkami o formacie 18:9, a jego wygląd będzie zbliżony do modelu Oppo R11s, o czym pisał już Miron.

  1. Galaxy S9 z nowym tylnym panelem

Pisaliśmy niedawno o tym, jakich nowości można spodziewać się w modelach Galaxy S9. Serwis GizChina donosi, że Samsung z pewnością wprowadzi jedną ze zmian, o jakich wspominaliśmy. Galaxy S9 i S9+ mają mieć zmodyfikowany tylny panel - względem Galaxy S8 ma on nie tylko wyglądać nieco lepiej, ale i dawać łatwiejszy dostęp do czytnika linii papilarnych.

  1. Cena HTC U11 Life

Niemiecki WinFuture przedstawił pierwsze konkrety dotyczące ceny modelu HTC U11 Life, który ma już wkrótce zostać oficjalnie zaprezentowany przez tajwańską firmę. Model w wersji z 3 GB RAM-u i 32 GB pamięci wbudowanej ma kosztować 369 euro, co po przeliczeniu daje jakieś 1565 zł.

HTC U11 Life
HTC U11 Life© winfuture

U11 Life ma być również dostępny w wariancie z 4 GB RAM-u i dwa razy większą pamięcią na dane, a więcej na temat jego specyfikacji znajdziecie w tym wpisie.

  1. MIUI 9 wkrótce na globalnym Mi 6

Grecki TechValue donosi, że nowa wersja oprogramowania MIUI trafiła już do wybranym użytkownikom globalnego wariantu Xiaomi Mi 6. Można więc spodziewać się, że nowy soft zostanie niebawem udostępniony szerszemu gronu użytkowników, w tym także tych z Polski.

MIUI 9 na globalnym wariancie Xiaomi Mi 6
MIUI 9 na globalnym wariancie Xiaomi Mi 6© techvalue

Wskazuje na to również oficjalna zapowiedź firmy Xiaomi, która ujawniła, że MIUI 9 zostanie udostępnione w Indiach już 2 listopada.

  1. Snapdragon 845 w grudniu

Na chińskim serwisie mikroblogowym Weibo pojawiały się doniesienia, że Qualcomm już grudniu zaprezentuje Snapdragona 845, co wyłapał serwis MySmartPrice. Należy jednak wziąć pod uwagę, że może chodzić równie dobrze o zapowiedź nowości, a szczegóły na temat rozwiązania mogą zostać ujawnione dopiero na początku 2018 roku.

Snapdragon 845 ma zostać zaprezentowany w grudniu 2017 roku
Snapdragon 845 ma zostać zaprezentowany w grudniu 2017 roku© weibo
  1. LG G6 z Androidem 8.0 Oreo

Serwis MySmartPrice w bazie programu Geekbench odkrył z kolei wzmiankę o modelu LG G6 (H870), który działa na Androidzie 8.0 Oreo. Jasno wskazuje to, że Koreańczycy pracują już na aktualizacją oprogramowania dla flagowca, który został wydany w pierwszej połowie 2017 roku.

LG G6 z Androidem 8.0 Oreo
LG G6 z Androidem 8.0 Oreo

PhoneBuff przygotował nowe porównanie szybkości działania, które dotyczy modelu Google Pixel 2 XL. Jak smartfon z "czystym" Androidem wydał na tle Samsunga Galaxy Note 8 i OnePlusa 5? Zobaczcie sami, wynik porównania może was zdziwić...

Pixel 2 XL vs. Galaxy Note 8 vs. OnePlus 5 Speed Test

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)