Kupuj odpowiedzialnie. Nowa aplikacja modowa, która pomoże Ci zatroszczyć się o planetę

Kupuj odpowiedzialnie. Nowa aplikacja modowa, która pomoże Ci zatroszczyć się o planetę

Kupuj odpowiedzialnie. Nowa aplikacja modowa, która pomoże Ci zatroszczyć się o planetę
Źródło zdjęć: © Materiał Partnera
06.12.2021 11:07, aktualizacja: 06.03.2024 22:15

Rosnące zanieczyszczenie środowiska naturalnego spowodowało, że już większość z nas chce dołożyć swoją cegiełkę do ochrony planety, zgodnie z hasłem „wszystkie ręce na pokład”. Jednym ze sposobów zatroszczenia się o nią jest wybieranie ubrań wytworzonych przez firmy dbające o ekologię. Sprawdź, jak w ich zakupie pomoże Ci innowacyjna aplikacja odpowiedzialna ekologicznie, która dodatkowo oferuje błyskawiczne płatności kodami QR.

Ekologiczny styl życia podbija serca Polek i Polaków

Wszelkie ankiety wskazują, że co najmniej 80% naszego społeczeństwa stara się na co dzień dbać o środowisko naturalne. Najczęściej robimy to poprzez segregację śmieci, oszczędzanie energii oraz przede wszystkim robiąc odpowiedzialne zakupy. Coraz więcej z nas wybiera więc opakowania biodegradowalne, a także stara się ograniczać ilość kupowanego jedzenia, by uniknąć marnowania żywności. Uważnie czytamy również etykiety produktów, aby kupować wyłącznie te z jak najmniejszą ilością sztucznych dodatków.

Moda wkracza w eko wymiar

Trend eko nie ominął także świata mody. Najlepszym na to dowodem są pokazy kolekcji światowej sławy projektantów, którzy coraz częściej proponują ubrania uszyte z naturalnych materiałów. Rośnie też liczba producentów odzieży oznaczających swoje produkty jako ekologiczne. Czym się one charakteryzują? Przede wszystkim wykonane są z tkanin przyjaznych środowisku, a więc np. z bawełny organicznej uprawianej bez pestycydów, czy też materiałów wytworzonych z surowców pochodzących z recyklingu. Istotny jest również sam proces produkcji takiej odzieży, czyli m.in. z ograniczeniem ilości odpadów, czy też emisji CO2.

Nowa aplikacja, dzięki której kupujesz odpowiedzialnie

Jeśli chcesz przyłączyć się do działań wspierających ochronę środowiska naturalnego, wybieraj odzież wyprodukowaną z dbałością o dobro naszej planety.

W znalezieniu eko- ubrań pomoże Ci innowacyjna modowa aplikacja. Wspierana ona działania odpowiedzialne ekologicznie. Poprzez swoje zakupy dodatkowo będziesz mógł aktywnie wspierać konkretne działania na rzecz ochrony naszego globu – akcję oczyszczania mórz i oceanów. Sprawdź, jak to działa!

Obraz
© Materiał Partnera

Płatność kodem QR

Modowa aplikacja Pacific jest darmowa i można ją zainstalować na większości smartfonów. Po założeniu w niej konta otrzymujesz przede wszystkim dostęp do wygodnej metody płacenia za zakupy, jaką jest płatność kodem QR. Wystarczy więc, że znajdziesz na jakiejś stronie atrakcyjny produkt opatrzony takim kodem, a kupisz go w mgnieniu oka z pominięciem żmudnego wypełniania formularzy. Dokonanie transakcji polega bowiem jedynie na zeskanowaniu obrazka oraz potwierdzeniu dyspozycji przelewu w aplikacji.

Intuicyjny, modowy marketplace

Czy wiesz, że aplikacja to także ekologiczny marketplace modowy? Dzięki niej zyskasz bowiem dostęp do setki sklepów oferujących ubrania eko. Kupisz je od razu za pomocą wspomnianych kodów QR, bez konieczności rejestracji w serwisach sklepowych. I teraz najważniejsze – od każdej Twojej transakcji zostanie odprowadzony 1% na oczyszczanie mórz i oceanów, a więc Twoje zakupy w sposób podwójny przyczynią się do ochrony środowiska naturalnego.

Szybkie przelewy bezpośrednio w aplikacji

W aplikacji zrobisz nie tylko szybko i wygodnie ekologiczne zakupy oczyszczające morza i oceany. Jej możliwości są bowiem znacznie większe. Za jej pomocą możesz np. wysyłać szybkie przelewy do znajomych. Zrobisz to jednym kliknięciem – wystarczy, że odbiorca również będzie miał zainstalowaną taką eko aplikację.

To nie wszystko, ponieważ za jej pośrednictwem możesz także zamówić kartę debetową do wygodnych płatności zbliżeniowych i internetowych. Nie jest to jednak zwykły środek płatniczy, lecz karta stworzona z plastiku wyłowionego z oceanu. Używając jej, również zadbasz o środowisko naturalne, ponieważ od każdej dokonanej nią transakcji zostanie odprowadzony 0,1% i przekazany do organizacji zajmującej się oczyszczaniem wód morskich z zanieczyszczeń.

Zadbaj o swoją planetę - wybierz ekologiczne, nowoczesne formy płatności!

Chcesz aktywnie przyczyniać się do ochrony naszej planety? Zrobisz to w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że zainstalujesz na smartfonie innowacyjną aplikację Pacific i zaczniesz jej używać do kupowania ekologicznych ubrań z wykorzystaniem nowoczesnych form płatności. Sprawdź już teraz, jak działają zakupy oczyszczające oceany i wygodne kody QR w jedynym w swoim rodzaju mobilnym eko markecie modowym!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)